Milí rodičia, deti, ale aj náhodní návštevníci našej stránky, budeme radi, ak nám zanecháte v knihe návštev vašu spätnú väzbu, žiadosť alebo názor.

Miesto pre vaše odkazy

Cara Mengatasi Lutut Bengkak

https://bit.ly/2KGovxA
https://ow.ly/Rqw030flqp4
https://ow.ly/8w7M30f8IeL
https://ow.ly/kYM830eYe0e
https://ow.ly/CbB930eku5N

Health. Спасение Жизни. Благодарность.

Женщины СНГ. Вы можете получить Гражданство Израиля. Брак с израильтянином. Можно Формальный. Гарантия 100%. Дорого. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

POĎAKOVANIE

Touto cestou by som sa Vám ešte raz chcela poďakovať za umožnenie realizovania preventívneho programu v ŠKD. Ďakujem Vám za Váš čas, ochotu a ľudský prístup. Vaša pomoc sa výrazne podpísala na realizácii mojej bakalárskej práce. Okrem toho som nabrala veľké množstvo skúseností, ktoré sú v rámci mojej prípravy na budúce povolanie viac než len vítané. Prajem Vám všetko dobré a nech sa Vašej škole darí.

S pozdravom

Barbora Katrenčíková

Re:POĎAKOVANIE

Aj my ďakujeme a nielen za milé slová. Spolupráca bola aj pre nás príjemná a prínosná, pomohla v plnení našich cieľov zaujímavou formou. Mladá iniciatívna študentka Barborka spestrila našim deťom proces edukácie. Spoločne prajeme veľa úspechov v živote =)

Poďakovanie

Keď v roku 2010 Andrej nastupoval do 1.ročníka, mali sme obavy, ako to zvládne. Myslím, že nielen my rodičia,ale aj pedagógovia. Išiel rok po roku, morili sme sa s čítaním, písaním, diktátmi, logopédiou, sčítaním, odčítaním. Keď sme na konci šk. roka dostali nové knihy, už bol strach, ako to ten chlapec zvládne: násobilka, delenie, vybrané slová, jednotky dĺžky, prírodoveda, vlastiveda, testy z náboženstva a nehovorím angličtina.
Je rok 2014 a Andrejko zvládol 4 roky ZŠ, zvládol už aj sám cestu do školy a domov, a už zasa listujeme v nových knihách a preskúmavame, čo nás čaká v novom šk. roku, ktorý určite nebude ľahký.
Preto chceme poďakovať všetkým pedagógom v ZŠ Liešťany, ktorí sa mu venovali v r. 2010-2014, posmeľovali ho, neodpustili mu nič, musel zvládať učivo ako ostatní žiaci, ale aj rešpektovali a chápali jeho hendikep a zdrav. problémy, vedeli s ním pracovať ako s integrovaným žiakom.
Ďakujeme aj spolužiakom, ktorí mu pomáhali s poznámkami, usmerňovali ho, posmeľovali,ale sem tam aj niečo vyparatili.
Ďakujeme p. učiteľke Mgr. Hološkovej, ktorá vie s deťmi pracovať, nielen ako pedagóg,ale dáva im aj určitú takú materinskú lásku, čo si ako rodič veľmi vážim.
Ešte raz ďakujeme a prajeme všetkým veľa oddychu a krásne zážitky počas prázdnin!
Rodina Javorčeková.

Re:Poďakovanie

Srdečne ďakujeme za milé a veľmi povzbudzujúce slová. Bolo nám cťou spoznať Andrejka i maminku a prispieť k vášmu obrovskému a vytrvalému úsiliu. Som presvedčená, že láskavým prístupom, dôverou, dôslednosťou a vytrvalosťou sa nám spoločne podarilo dosiahnuť veľké kroky, ktoré budú Andrejkovi pomáhať na ceste životom. Prajeme celej rodinke hlavne veľa zdravia a spokojnosti. Tr.p.uč. KH

predseda Rz

Chcem sa ešte raz poďakovať všetkým rodičom, žiakom, súrodencom, priaznivcom školy, poslancom OZ, p. zástupcovi starostu a p. starostovi ktorý sa zapojili do súťaže EKO HRA LÍDL ešte raz veľké ĎAKUJEME! ! !

Karneval v MŠ

Ďakujeme p. učiteľkám za pekný karneval. Dcérka prišla domov úplne nadšená.

Re:Karneval v MŠ

Tak to nás veľmi teší :-)

Zápis do prvého ročníka

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať zastupujúcej pani riaditeľke Hološkovej a p. učiteľkám Mederovej, Cigánikovej a malej princezničke Radke za veľmi príjemnú atmosféru počas zápisu našich budúcich prváčikov. Za prehliadku školy, za príjemné prostredie i pohostenie. A hlavne za veľmi príjemný prístup k deťom, za zaujímavé úlohy, za možnosť vyskúšať si aj učebné pomôcky i za darčeky. Tešíme sa na fotky. Ešte raz ďakujem.

Pridať nový príspevok

Úvodná stránka

V tejto rubrike nie sú žiadne články.

TOPlist